Apple iOS 6

iOS 6.1.2 pojawi się w przyszłym tygodniu, ma posprzątać błędy spowodowane przez iOS 6.1

Apple najprawdopodobniej już w przyszłym tygodniu wypuści aktualizację do iOS 6.1.2. Upgrade ma naprawić błędy, jakie powstały podczas aktualizacji do iOS 6.1.

Apple iOS 6

iOS 6.1 niestety nie był najszczęśliwszą aktualizacją dla niektórych posiadaczy iPhone 4S. Wielu użytkowników, którzy ściągnęli i zainstalowali iOS 6.1 zaczęło się skarżyć na brak podstawowych funkcjonalności telefonu. W skrócie – z niektórych iPhone 4S nie dało się dzwonić, wysyłać SMS-ów, ani łączyć z internetem. Wiele osób narzekało również, że 6.1 powoduje przyśpieszony drenaż baterii w ich smartfonie.

Całe szczęście Apple już usilnie pracuje, aby naprawić swoje błędy. W sieci niedawno pojawiła się aktualizacja iOS 6.1.1, która w części poprawiła usterki. Na przyszły tydzień jest podobno zaplanowany firmware w wersji 6.1.2, który ma załatać luki bezpieczeństwa (być może przestanie działać jailbreak od evasi0n).

Apple niestety nie ustosunkowało się do zarzutów, dotyczących drenażu baterii po upgrade iOS 6.1. Miejmy nadzieję, że iOS 6.1.2 naprawi także i ten problem.

Źródło: iFun