Apple iOS 6

iOS 6.0.1 będzie dostępny w ciągu kilku tygodni

Według nadal niepotwierdzonych informacji, Apple planuje w ciągu najbliższych tygodni wypuścić aktualizację do iOS 6.0.1. Co nowego?

Apple iOS 6

Gigant z Cupertino już podobno testuje najnowszą wersję iOS, która będzie oznaczona numerem 6.0.1. Ma to być raczej mały upgrade, który zostanie udostępniony w ciągu kilku, najbliższych tygodni. Nowy iOS ma nieść ze sobą głównie kilka poprawek i usprawnień, ale co dokładnie ma naprawiać ta aktualizacja?

Plotki głoszą, iż Apple chce poprzez wersję 6.0.1 poprawić najbardziej uporczywe błędy. Chodzi m.in. o poziome linie, pojawiające się na klawiaturze QWERTY podczas pisania i w trakcie otwierania folderów. Nowa wersja iOS naprawia także bug, powodujący w niektórych sytuacjach gaśnięcie flesza oraz ulepsza wsparcie dla połączeń Wi-Fi. Oczywiście to nie wszystkie nowinki, jakie przyniesie iOS 6.0.1 – będzie tego znacznie więcej.

Nieoficjalne informacje mówią także o większej aktualizacji, iOS 6.1. Wersję 6.1 zobaczymy najprawdopodobniej dopiero na początku przyszłego roku. Niestety, nie wiadomo w tej chwili, co Apple w niej umieści.

Źródło: BGR