Apple-iPhone-4S-Samsung-Galaxy-S-II-test-szybkosci

iPhone 4S szybszy od Galaxy S II, czy na pewno? (wideo)

W niedawno opublikowanych przeze mnie wynikach benchmarku – iPhone 4S praktycznie miażdży całą swoją konkurencję. Czy jednak wyniki benchmarków mają przełożenie na zwyczajne użytkowanie smartfona?

Apple iPhone 4S vs Samsung Galaxy S II - test szybkości

Portal Pocketnow przeprowadził bardzo interesujące testy, w których porównał oba smartfony – Galaxy S II, oraz iPhone 4S. Testy polegały na uruchamianiu w tym samym momencie jednakowych aplikacji na dwóch urządzeniach, jednoczesnym odpalaniu stron internetowych itp. Osoba przeprowadzająca test – zadbała, aby obydwa smartfony miały jednakowe szanse, dlatego do testu przeglądarkowego SGS2 ma wyłączony Flash. Test możecie obejrzeć poniżej, z góry jednak uprzedzam, że wszelkie komentarze w nim przedstawione, są w języku angielskim.

Zdziwieni? Ja byłem bardzo zaskoczony, gdy zobaczyłem, że to tak naprawdę S II jest nieco szybszym urządzeniem, niż iPhone 4S. Różnica jest oczywiście znikoma, ale zdecydowanie obala tezę, że to iPhone 4S jest demonem szybkości, którego S II nigdy nie dogoni. Przypominam, że wczoraj opublikowałem na portalu test wytrzymałości obudowy tych dwóch smartfonów – którego zwycięzcą również został Samsung Galaxy S II.

Źródło: Pocketnow