Apple-iPhone-5-prototyp-0

iPhone 5 – cała masa plotek

iPhone 5 (chociaż nie wiadomo, czy tak będzie się nazywał następca iPhone 4) dosłownie tonie w ciągłych plotkach i domysłach.

Apple iPhone 5

Wiele osób zastanawia pewnie fakt, dlaczego na łamach SmartFan.pl na bieżąco nie opisuję coraz to nowych plotek na temat następcy iPhone 4. Powód tego jest prosty – plotek jest tyle, że ciężko je wszystkie ogarnąć. W dodatku często się zdarza, że jedna plotka zaprzecza drugiej – z tego też powodu darowałem sobie ciągłego opisywania każdej, bezwartościowej ploty.

Dlaczego o iPhone 5 jest tyle plotek? Ludzie są najwyraźniej już do tego stopnia podnieceni nadchodzącą premierą i milczeniem Apple – że tworzą swoje własne historie na jego temat. W tej chwili nie wiemy o iPhone 5 praktycznie niczego konkretnego – wszelkie informacja, jak wygląda, dane techniczne i data premiery, to tylko domysły pochodzące podobno z „wiarygodnych źródeł”. Pragnę więc ostudzić zapał wszystkich oczekujących na iPhone 5 – poczekajcie na oficjalne informacje, nie ma sensu sugerować się domysłami, które w przypadku iPhone 5 są wyjątkowo mało wiarygodne.