Apple-iphone-5-pokrowiec

iPhone 5 na pierwszym zdjęciu?

Jedna z chińskich stron, oferująca m.in. gadżety do telefonów komórkowych – być może, całkiem przypadkowo, zaprezentowała zdjęcie najnowszego smartfona Apple – iPhone 5.

Apple iPhone 5 - pokrowiec

Dokładnie chodzi o stronę Alibaba.com, która w swojej ofercie umieściła silikonowy pokrowiec dla iPhone 5. Oczywiście oferta została okraszona zdjęciem, które możecie oglądać powyżej. Zdjęcie nie przedstawia raczej finalnej wersji iPhone 5, ale prawdopodobnie jego makietę, zresztą, nie wiadomo, czy ma ona jakiś związek z rzeczywistym wyglądem iPhone 5.

Pragnę jednak przypomnieć, że przed premierą iPad 2 – to właśnie w taki sposób został poznany jego częściowy wygląd. Może się więc okazać, że prezentowane w pokrowcu urządzenie – to faktycznie iPhone 5. Potwierdziły by się w ten sposób poprzednie przecieki, które wyraźnie sugerowały, iż nowa odsłona słuchawki Apple, będzie posiadać większy ekran, sięgający od brzegu do brzegu urządzenia i klasyczny, okrągły przycisk na dole obudowy. Widać też, że przemieszczeniu uległ flesz LED – teraz jest na górze urządzenia, po prawej stronie, z dala od soczewek kamery.

W dalszym ciągu nie wiadomo, kiedy iPhone 5 zostanie oficjalnie zaprezentowany. Według plotek – jego produkcja ma ruszyć dopiero we wrześniu.

Źródło: Alibaba, PhoneArena