Apple iPhone 5C – pudełka w fabryce

iPhone 5C zapakowany i gotowy do sprzedaży – nowe zdjęcia

iPhone 5C znowu trafił na strony portali technologicznych. Tym razem możemy podziwiać serię zdjęć, które podobno prezentują ten budżetowy, applowski smartfon w opakowaniach, gotowy do wystawienia na półki sklepowe.

Apple iPhone 5C - pudełka w fabryce

Zdjęcia jak i samo urządzenie wydają się być bardzo wiarygodne. Designerskie opakowanie niczym od iPoda, tapety na ekranie w kolorach obudowy, dołączona dokumentacja oraz klasyczny kluczyk do wyciągania karty SIM dają duże przeświadczenie, że tego sprzętu (i opakowania) nie mógł zaprojektować nikt inny, jak gigant z Cupertino.

Apple iPhone 5C - wersja niebieska

Oczywiście zawsze istnieje cień wątpliwości, że fotografie zostały sfałszowane. Jednak mimo wszystko ja jestem prawie pewien, że faktycznie przedstawiają one iPhone 5C w finalnej, sklepowej wersji.

Apple iPhone 5C ma zostać zaprezentowany już 10 września, wraz z nowym flagowym modelem – iPhone 5S. Podczas premiery udostępniona ma zostać także najnowsza wersja systemu operacyjnego Apple, iOS 7 (która jest już na ukończeniu). Pamiętajcie oczywiście, że Apple niczego jeszcze oficjalnie nie potwierdziło. Póki co opieramy się wyłącznie na przeciekach i plotkach. Firma nie rozesłała nawet zaproszeń na 10 września, jednak jestem pewien, że nastąpi to lada dzień. Nie zdziwię się wcale, jeśli Apple na moment rozesłania zaproszeń wybierze 4 września, kiedy to Sony i Samsung mają zaprezentować swoje nowe produkty – ot chytre zagranie marketingowe, aby nieco odwrócić uwagę od show tych azjatyckich gigantów.

Źródło