Android 4.1.2 Jelly Bean

Jelly Bean dla Optimusa 4X HD i Optimusa L7 (Swift 4X HD i Swift L7) jeszcze w tym miesiącu?

LG, poprzez swój oficjalny, niemiecki blog potwierdziło plany, dotyczące wypuszczenia aktualizacji do 4.1.2 Jelly Bean, dla smartfonów Optimus 4X HD i Optimus L7.

Android 4.1.2 Jelly Bean

Według LG, aktualizacja ruszy pod koniec marca i obejmie wszystkie te urządzenia, które nie mają blokady SIM lock. Co to w skrócie oznacza? Że wszystkie te smartfony, które są brandowane przez operatora komórkowego, będą musiały poczekać nieco w kolejce po Jelly Bean.

Co wraz z Jelly Bean dostaną posiadacze Swiftów 4X HD i L7? Chyba jedną z ważniejszych zmian, jest obecność Project Butter, który diametralnie usprawnia płynność działania interfejsu użytkownika systemu Android. Do dyspozycji będzie teraz także aplikacja Google Now, która ma nam pomóc w zorganizowaniu sobie życia. W smartfonach dostępne będą także takie funkcje, jak transmisja plików przez NFC (Android Beam 2.0), ochrona Wi-Fi poprzez WPS, czy też bardziej rozbudowany pasek powiadomień.

Według niemieckiego oddziału LG, aktualizacja ma popłynąć do pierwszych użytkowników poprzez LG Mobile Support-Tool. Niestety nie wiem, jak sytuacja z JB będzie wyglądać w Polsce, gdyż nasz rodzimy oddział tej firmy milczy na ten temat. Jeśli komuś uda się zaktualizować swojego Swifta 4X HD lub L7, niech napisze o tym w komentarzu pod artykułem, dzieląc się swoimi wrażeniami.

Źródło: PocketDroid