samsung-galaxy-s-iii-concept-0

Kolejne plotki na temat Galaxy S III: kolor, obudowa, procesor i Olimpiada 2012

Na wszelki wypadek, gdyby jeszcze się Wam nie zrobiło niedobrze od ciągłych plotek na temat S III – mam ich kolejną porcję.

samsung galaxy s iii

Tym razem do głosu doszedł plotkarski portal BGR, który (powołując się na swoje tajne źródła) podał kolejną dawkę nowinek na temat Samsunga Galaxy S III.

Według najnowszych plotek, SGS3 będzie wyposażony w ekran 1080p Super AMOLED HD Plus, czterordzeniowy chip Exynos oraz moduł łączności LTE. Urządzenie trafi podobno do sklepów w dwóch wersjach „pamięciowych” – 16GB i 32GB.

Jednak nowe plotki, zamiast na wnętrzu urządzenia, skupiają się raczej na jego wyglądzie. BGR zdradza, że Galaxy S III to smartfon zaopatrzony w obudowę powleczoną ceramiczną powłoką (jak HTC One V), z akcentami ze szkła lub stali. Co ciekawe – SGS3 ma być dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych: białym oraz czarno-niebieskim. Smartfon ma też posiadać fizyczny przycisk Home i być pozbawiony programowych przycisków funkcyjnych, jakie oferuje Android 4.0 ICS.

Dzięki BGR dowiadujemy się również, że Samsung Galaxy S III ma być oficjalnym telefonem Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012 w Londynie – stąd jego londyńska premiera, która (przypominam) odbędzie się 3 maja.

Źródło: BGR