Apple iPhone 5S – domniemane zdjęcie

Kolejne zdjęcia i domniemana specyfikacja iPhone 5S trafiły do sieci

To raczej pewne, że Apple w tym roku zaprezentuje smartfon iPhone kolejnej generacji. Większość plotek wskazuje, że będzie nim iPhone 5S. Oczywiście wraz ze spekulacjami pojawia się coraz więcej zdjęć, które mają prezentować to nowe urządzenie.

Apple iPhone 5S - domniemane zdjęcie

Nie inaczej jest i tym razem. Oczywiście oprócz widocznych w tym tekście zdjęć, pojawiła się także specyfikacja tego nowego smartfona. Według niej iPhone 5S będzie wyposażony w 4″ wyświetlacz IGZO o rozdzielczości 1136×640 pikseli, taki sam SoC A6, który znajdziemy w iPhone 5 (jednak z nieco wyżej taktowanym zegarem) oraz czterordzeniowy układ graficzny PowerVR SGX544MP4 (zamiast tego z trzema rdzeniami z aktualnego iPhone).

Apple iPhone 5S - blistr

Źródło, które udostępniło zdjęcia twierdzi także, że iPhone 5S ma 2GB pamięci RAM, układ łączności NFC oraz ekskluzywny, zintegrowany czytnik linii papilarnych. Ma on podobno służyć do autoryzowania różnego rodzaju mobilnych transakcji bezgotówkowych. Co do kamery, znajdzie się tu 12MP aparat z podwójnym fleszem LED.

Apple iPhone 5S - tył

Niestety to wszystko, co w tej chwili wiemy na temat kolejnego smartfonu Apple. Pamiętajcie oczywiście, że plotki dotyczące produktów giganta z Cupertino mają wyjątkowo małą wiarygodność. Firma dość dobrze dba o swoje tajemnice, a na świecie jest wiele osób które na fali applowskich plotek pragną zaistnieć i wypromować swoje portale / profile. Mimo wszystko chyba żadna cecha tego domniemanego iPhone 5S nie zaskakuje (no może poza czytnikiem linii papilarnych). Niestety w tej chwili nie wiemy nawet, kiedy Apple ma zamiar zaprezentować swój nowy smartfon.

Źródło: PhoneArena