Nexus 7 2

Kolejne zdjęcia nowego Nexusa 7, Android 4.3 potwierdzony (aktualizacja)

Prezentacja Nexusa 7 drugiej generacji, która odbędzie się już za dwa dni – będzie dla nas w zasadzie tylko czystą formalnością. Po całej masie przecieków wiemy już praktycznie wszystko na temat tego urządzenia. Dzisiaj na dokładkę w sieci ukazały się zdjęcia prasowe, prezentujące ten tablet.

Nexus 7 2

Jak to ostatnio najczęściej bywa, nieoficjalne i przedpremierowe zdjęcia produktu ujawnił twitterowy użytkownik Evleaks. Fotografie są raczej autentyczne, a to chociażby z tego względu, że urządzenie, które na nich widać – jest bardzo podobne do tego, które widzieliśmy parę dni temu na innych zdjęciach.

Zdjęcie prasowe przedstawia nam tablet, z tyłu którego umieszczono obiektyw kamery (z poprzednich przecieków wiadomo, że ma ona 5MP) oraz nowy grill głośnika na górze obudowy. Niestety nie jesteśmy w stanie stwierdzić, z jakiego materiału wykonano „plecy” tabletu, czy będzie to taki sam materiał jak w Nexusie 7, czy może coś innego. Całe szczęście wszystko wskazuje na to, że jest on matowy, więc nie będzie aż tak podatny na odciski palców.

Jeśli chodzi o część frontową nowego Nexusa 7, to wygląda ona bardzo podobnie do starego Nexusa. Jedyna prawdziwa różnica jaką widać, to zmienione położenie przedniej kamery, która znajduje się nieco na prawo (zamiast na środku). Nieco węższa wydaje się też być ramka okalająca ekran.

Nie wiem, czy to zauważyliście, ale godzina jaką wskazuje zegar nowego Nexusa 7 to 4:30. Nie trudno się domyśleć, że jest to ukryte odniesienie do Androida w wersji 4.3, który zostanie zaprezentowany wraz z premierą tego tabletu.

Aktualizacja: Dla spragnionych nowego tabletu Google, oto więcej zdjęć, które właśnie się ukazały.

Źródło: Twitter (@evleaks)