LG Optimus G2

Kolejne zdjęcie LG Optimusa G2 trafiło do sieci

Zaledwie kilka dni temu mieliśmy okazję podziwiać domniemane zdjęcie Optimusa G2, a dzisiaj użytkownik Twittera o nicku eveleaks, opublikował kolejne. Czy możemy się z niego dowiedzieć czegoś nowego?

LG Optimus G2

Urządzenie ze zdjęcia jest bardzo podobne do smartfona, ujawnionego kilka dni temu (widocznego na fotografii poniżej). Mamy tu taką samą, bardzo cienką ramkę wokół ekranu oraz obiektyw kamery do wideorozmów, umieszczony z lewej, górnej strony. Oczywiście nie da się na 100% stwierdzić, czy powyższe i poniższe urządzenia, są takie same. Każde ze zdjęć zostało wykonane pod innym kątem i w różnych warunkach oświetleniowych, więc trudno cokolwiek wywnioskować.

LG Optimus G2

Zdjęcie, które mogliśmy oglądać kilka dni temu.

Mimo wszystko, przypomnę jeszcze, jak ma wyglądać specyfikacja Optimusa G2. Według licznych doniesień, urządzenie będzie wyposażone w 5-calowy ekran 1080p, układ Qualcomm Snapdragon 800, z czterordzeniowym procesorem taktowanym zegarem 2 GHz. Jeśli chodzi o system, to będzie tu oczywiście Android, w wersji 4.2.2 Jelly Bean. Parametry aparatów, to w zasadzie standard urządzeń tej klasy. Wewnątrz G2 znajdziemy 13 MP aparat praz 2.1 MP kamerkę, służącą do przeprowadzania wideorozmów.

Pamiętajcie, że LG na 30 maja zwołało konferencję prasową w Makau, na której najprawdopodobniej pokaże nowy smartfon z linii Optimus. Czy faktycznie zobaczymy tam kolejną odsłonę Optimusa G, model G2? Według mnie, jest to bardzo mało prawdopodobne. Prezentacji Optimusa G2 spodziewałbym się raczej na przełomie sierpnia i września tego roku. Podczas konferencji, która odbędzie się 30 maja, najprawdopodobniej zobaczymy azjatycką wersję Optimusa G Pro. Na model G2 będziemy niestety musieli jeszcze trochę poczekać.

Źródło: Twitter