Sony-Ericsson-smartfon-CES-2012-metro

Kolejne zdjęcie nowego smartfonu Sony Ericsson

Już trzeci raz w tym tygodniu firma Sony Ericsson publikuje na swoim profilu Facebook – zdjęcie niezaprezentowanego jeszcze smartfona.

Sony Ericsson - smartfon CES 2012

Zdjęcia, jakie publikuje SE przedstawiają tajemniczy smartfon, który zostanie zaprezentowany na przyszłotygodniowych targach CES w Las Vegas. Pierwsze zdjęcie, jakie mogliśmy oglądać – nie powiedziało nam zbyt wiele o smartfonie. Drugie zdjęcie było już zdecydowanie bardziej treściwe i przedstawiało „fotograficzne” zalety tajemniczego smartfona.

Fotografia, jaką dzisiaj opublikowało SE, a którą możecie oglądać powyżej – przedstawia dziewczynę, trzymającą nieznany smartfon SE. Zdjęcie mówi nam już jednak ciut więcej, gdyż ewidentnie można z niego wywnioskować, iż nie jest to model Xperia Arc HD (Nozomi). Można to dostrzec analizując miejsce umieszczenia obiektywu aparatu – w Nozomi jest on na środku urządzenia, tutaj natomiast został umiejscowiony w lewym, górnym rogu.

Gabarytowo tajemniczy smartfon przedstawia się całkiem pokaźnie – będzie więc zapewne wyposażony w spory, co najmniej 4.3-calowy ekran. Dość jednak spekulacji, wszystkiego dowiemy się już za kilka dni na CES 2012 – chyba, że SE w międzyczasie znowu opublikuje jakieś zdjęcie.

Źródło: Engadget