Samsung Galaxy Pocket Neo

Kolejny dzień, kolejne Galaxy – tym razem oficjalnie zadebiutowały budżetówki Star i Pocket Neo

Od momentu, kiedy Samsung zaprezentował swojego flagowca, Galaxy S4, nie minęła jeszcze doba, a Koreańczycy już ujawnili kolejne dwa smartfony.

Samsung Galaxy Star

Samsung Galaxy Star

Obydwa urządzenia są z najniższej półki cenowej, jednak zarówno Galaxy Star, jak i Pocket Neo, obsługują dual SIM i działają w oparciu o Android 4.1 Jelly Bean.

Specyfikacja Galaxy Star nie powala. Smartfon został wyposażony w 512 MB RAM, łączność EDGE (brak 3G), 3-calowy ekran QVGA oraz bardzo prostą, 2 MP kamerę. Jeśli chodzi o ROM, zastosowano tu kość pamięci o pojemności 4 GB. Samsung niestety nie wspomniał, jaki procesor siedzi w Star, ale to może i dobrze – pewnie i tak nikt nie chciałby tego usłyszeć.

Samsung Galaxy Pocket Neo

Samsung Galaxy Pocket Neo

Drugie urządzenie, Galaxy Pocket Neo, ma bardzo podobną specyfikację do Star. Znajdziemy tu 850 MHz procesor (oczywiście jednordzeniowy), 512 MB RAM, 2 MP kamerę oraz 3-calowy ekran QVGA i 4 GB ROM.

Zważywszy na fakt, że obydwa smartfony pokazano w Afryce, można przypuszczać, że są to urządzenia przeznaczone właśnie na tamten rynek i nie będą sprzedawane poza nim. Samsung zresztą nie ujawnił, jakie będą ceny tych słuchawek.

Źródło: PhoneArena