Samsung Galaxy S IV – urządzenie koncepcyjne

Koncept Samsunga Galaxy S IV – czy tak może wyglądać kolejny flagowiec Koreańczyków?

Do oficjalnej prezentacji Samsunga Galaxy S IV zostały jeszcze co najmniej dwa miesiące. Można się oczywiście spodziewać, że do dnia oficjalnej premiery modelu S IV – będziemy mogli czytać coraz więcej plotek i domysłów na jego temat.

Samsung Galaxy S IV - urządzenie koncepcyjne

Dzisiaj możemy obejrzeć prawie 2-minutowe wideo autorstwa Rozetked, prezentujące koncepcyjny wygląd Galaxy S IV. Nagrania nie stworzył oczywiście koreański producent, a użytkownik, który z domysłów i plotek nt. GT-I9500 – wykonał animację, prezentującą ten smartfon. W skrócie: nagranie jest zwizualizowaną mieszanką spekulacji nt. SGS4. Według Rozetked, specyfikacja Galaxy S IV może przedstawiać się następująco:

  • „ultracienki, lekki i mocarny”
  • ekran 1080p Grand AMOLED
  • 13 MP kamera
  • 2.0 GHz, czterordzeniowy procesor
  • Android 5.0 Key Lime Pie
  • „w zestawie stacja dokująca, z laserem projekcyjnym tworzącym wirtualną klawiaturę”

Wizualizacja tej wizji przedstawia się naprawdę interesująco, a wykonanie wideo – stoi na najwyższym poziomie. Zresztą, zobaczcie sami.

Nie wiem jak na Was, ale na mnie nagranie zrobiło piorunujące wrażenie. Smartfon, który na nim widzimy jest bardzo cienki – a wirtualna klawiatura z laserowego rzutnika to fenomenalny pomysł. Ciekawe, czy ten koncept będzie mieć choć trochę wspólnego, z rzeczywistym S IV?

Źródło: Android Authority