Lenovo K900 – reklama

Lenovo K900 już 6 maja trafi do sklepów, niestety… póki co tylko chińskich

Lenovo K900, czyli gwiazda styczniowych targów CES 2013, nareszcie doczekał się wejścia do sklepów. Ten mocarny smartfon, oparty o platformę Intel Clover Trail, już 6 maja będzie dostępny w chińskich sklepach.

Lenovo K900 - reklama

Lenovo K900 to jedna z tych androidowych bestii, którą każdy z nas, z chęcią nosiłby w swojej kieszeni. Urządzenie ma wielki, 5.5-calowy ekran IPS Full HD, 2 GB RAM, 13 MP kamerę oraz oczywiście dwurdzeniowy, 2 GHz chip Intel Atom Clover Trail+, który (jak pokazują benchmarki) może konkurować nawet z tym, zamontowanym w Galaxy S4. Całość dodatkowo dopełnia metalowa obudowa, która ma zaledwie 6.9 mm grubości oraz system Android 4.1 Jelly Bean.

Niestety, w tej chwili nie ma nawet co liczyć, że K900 pojawi się w polskich sklepach. Póki co Lenovo 6 maja wypuści K900 do chińskich dyskontów. Co prawda firma podczas CES 2013 obiecywała, że krótko po chińskiej premierze, smartfon pojawi się także na innych rynkach, jednak od tamtego momentu nie było o tym żadnej mowy. Miejmy nadzieję, że Lenovo jednak będzie chciało sprzedawać to cudo nie tylko w Chinach, ale także np. w Europie. Szczerze mówiąc bardzo na to liczę, bo K900 sprawia wrażenie naprawdę solidnego sprzętu. Jeśli chodzi o jego cenę, to w te chwili nie ma na ten temat oficjalnych informacji.

Źródło: GSMArena