LG – zaproszenie

LG 30 maja pokaże nowy smartfon z serii Optimus G?

LG rozpoczęło rozsyłanie do redakcji na całym świecie zaproszeń na konferencję, która odbędzie się 30 maja w Makau. Oczywiście nie wiadomo jeszcze, co na niej zobaczymy, domysłów jest jednak cała masa.

LG - zaproszenie

Lokalizacja konferencji sugeruje, że 30 maja możemy zobaczyć LG Optimusa G Pro, w wersji na rynki azjatyckie. Do tej pory LG zademonstrowało jedynie wersje tego urządzenia, przeznaczone dla Europejczyków, Koreańczyków oraz Amerykanów.

Niektóre portale sugerują, że w Makau ujrzymy ostatnio dość intensywnie oplotkowywanego, Optimusa G2. Smartfon ma być wyposażony w zupełnie nowy ekran IPS LCD, produkcji LG. Koreański gigant chce podobno użyć tego urządzenia, do promocji produkowanych przez siebie wyświetlaczy. Osobiście jakoś nie wierzę, że LG tak szybko pokaże Optimusa G2. Według mnie, jest jeszcze stanowczo za wcześnie na tego typu smartfon. Jego premiery spodziewam się raczej w okolicach jesieni, a nie przed wakacjami.

Mimo wszystko warto śledzić, co LG zaprezentuje 30 maja. Firma ma ogromny potencjał, więc za kulisami może jeszcze trzymać całkiem sporo, bardzo interesujących urządzeń. Szczerze mówiąc ciągle mam nadzieję, że LG będzie sukcesywnie podnosić jakość swoich usług. Przecież w tej chwili firmie do pełni szczęścia brakuje jedynie zaufania konsumentów, którzy przez kiepskie wsparcie i ciągłe perturbacje z wypuszczaniem aktualizacji systemowych, bardzo się zniechęcają. Czy Samsung i Apple będą zawsze królować na smartfonowo-tabletowym rynku? Oby nie.

Źródło: TechRadar


  • regoat

    wiadomo ze samsung nie bedzie na szczycie wiecznie. kiedys przed mini byla nokie i po nich tez ktos bedzie