LG G Flex – oficjalnie, rzuty

LG G Flex 2 jeszcze w tym roku

W związku z ostatnimi głośnymi premierami Samsunga Galaxy Note 4 oraz iPhone’a 6 zapomnieliśmy na chwilę o marce LG, która jeszcze w tym roku będzie chciała zaatakować rynek swoim smartfonem. Mowa oczywiście o modelu G Flex drugiej generacji, którego premiery spodziewać się możemy jeszcze w tym roku.

LG G Flex - oficjalnie, rzuty

Pierwsza generacja modelu G Flex jakoś szczególnie światowego rynku nie podbiła, najprawdopodobniej za sprawą sporych rozmiarów oraz dość wysokiej ceny. Takie zestawienie cech doprowadziło do tego, że ludzie, pomimo innowacyjności G Flex w kwestii zakrzywionego ekranu, bardziej interesowali się sprzętami konkurencji.

Południowokoreański producent, mając na uwadze jesienne premiery największych rynkowych rywali, będzie chciał dołożyć do nich także prezentację modelu LG G Flex 2. Według ostatnich doniesień smartfon ten ma być mniejszy od pierwowzoru oraz ma cechować się wyświetlaczem nieco lepszym niż Full HD. Przypomnę w tym miejscu, że G Flex pierwszej generacji posiada sześciocalowy wyświetlacz o rozdzielczości 720p.

LG G Flex - pocketnow

LG już planuje konferencję, w trakcie której będzie chciało pokazać światu modelu LG Flex 2. Oczywiście smartfon ten w pierwszej kolejności trafi na rynek koreański, by nieco później trafić na sklepowe półki w Stanach Zjednoczonych, Indiach oraz innych rejonach świata. Cały technologiczny świat bez wątpienia oczekuje kolejnej generacji urządzenia z zakrzywionym ekranem i możemy spodziewać się, że LG będzie chciało znów pokazać nam coś unikalnego przy okazji premiery G Flex 2.


  • Wasyll

    O to się bardzo cieszę, bo podawany był termin początku 2015. A tu niespodzianka, LG G Flex 2 będzie jeszcze w tym roku, ciekawe z jakim systemem, ciekawe co nowego dodadzą, w końcu to a być telefon nowoczesny.