LG G Flex – oficjalnie, rzuty

LG G Flex 2 już na początku przyszłego roku?

LG G Flex należy z pewnością do grona smartfonów, które zrewolucjonizowały sektor urządzeń mobilnych i narzuciły pewien trend, który może być kontynuowany w przyszłości przez innych producentów. Wszyscy zwolennicy fenomenu tego modelu ucieszą się zapewne z powodu ostatniego wpisu dobrze znanego nam użytkownika Twittera, który zdradził, kiedy możemy spodziewać się zaprezentowania modelu LG G Flex 2.

LG G Flex - oficjalnie, rzuty

@evleaks, bo oczywiście o tej osobie mówimy, zamieścił na popularnym portalu wpis, według którego następca przełomowego modelu południowokoreańskiego producenta ma ujrzeć światło dzienne w połowie pierwszego kwartału 2015 roku. Może się więc okazać, że zostanie on zaprezentowany jeszcze przed targami Mobile World Congress, które w przyszłym roku będą odbywały się w dniach 2-5 marca w Barcelonie.

Ciekawą informacją jest nie tylko szacowany termin prezentacji modelu LG G Flex 2, lecz również jego cechy charakterystyczne. Jak pamiętamy, oprócz zakrzywionego ekranu, G Flex pierwszej generacji oczarował świat samoregenerującą się obudową, dzięki której znikały drobne rysy z tylnego panelu. Według najnowszego przecieku, następca tego urządzenia ma zaskoczyć użytkowników czymś bardziej innowacyjnym i wyjątkowym.

LG G Flex - pocketnow

Te szczątkowe informacje skutecznie pobudzą wyobraźnię wszystkich pasjonatów mobilnych technologii, którzy już niedługo zaczną prześcigać się w interpretacjach i pomysłach na rzeczoną rewolucję. Czy model LG G Flex 2 zostanie wyposażony w większy ekran? A może jego obudowa stanie się giętka i plastyczna? Możemy spekulować i z cierpliwością wyczekiwać kolejnych doniesień w sprawie tego smartfona.