LG G Flex – pierwsze zdjecia 1

LG G Flex – zakrzywiony smartfon pojawił się na zdjęciach (aktualizacja)

Premiera smartfona LG zaopatrzonego w zakrzywiony ekran odbędzie się lada chwila, a już teraz, dzięki argentyńskiemu dziennikarzowi możemy zobaczyć, jak LG G Flex będzie wyglądać. Zapraszam do obejrzenia pierwszego, zakrzywionego smartfona LG z giętkim ekranem.

LG G Flex - pierwsze zdjecia 1

Na fotografiach uwieczniono podobno egzemplarz próbny G Flex, pochodzący z jednej z fabryk LG ulokowanej w Ameryce Południowej. Urządzenie (w odróżnieniu od Galaxy Round, który ma zakrzywione boki) jest zagięte od górnej krawędzi do dolnej.

LG G Flex - pierwsze zdjecia 2

Jak mogliście zobaczyć na pierwszym zdjęciu, sprzęt swój design czerpie głównie z modelu LG G2, dlatego w G Flex przyciski regulacji głośności oraz włącznik zostały umieszczone z tyłu, zaraz obok obiektywu kamery i flesza LED. Co jednak dziwne, w miejscu obiektywu kamery jest zaślepka, a po bokach coś, co wygląda jak podwójny flesz LED. Pamiętajmy oczywiście, że ten egzemplarz to jedynie próbka, która zapewne nie ma wszystkich funkcjonalności sklepowego G Flex.

LG G Flex - pierwsze zdjecia 3

Jeśli ktoś już zapomniał to przypominam, że LG G Flex ma być zakrzywionym smartfonem, wyposażonym w duży 6″ ekran OLED. Sądząc po designie, urządzenie sporą część swojej specyfikacji zaczerpnie z LG G2. Krzywizna ekranu ma podobno sprawiać, że będzie się na nim o wiele lepiej grało w gry i oglądało filmy. Wrażenie ma być podobne do tego, którego zaznajemy w kinie, kiedy to seans jest wyświetlany na nieco zakrzywionym ekranie.

LG G Flex - pierwsze zdjecia 4

Prezentacja LG G Flex odbędzie się najprawdopodobniej już w przyszłym miesiącu. To właśnie wtedy poznamy wszelkie szczegóły tego sprzętu i dowiemy się, czy będzie je można kupić w Europie, czy tylko w Korei Południowej.

Aktualizacja: Do sieci trafiły już wyniki z benchmarku AnTuTu dla LG G Flex. Jeśli wierzyć tym danym, urządzenie osiągnęło 33,336 punktów, czyli jeden z najlepszych wyników w historii AnTuTu. Niestety, według informacji zebranych podczas testu – sprzęt dysponuje 6″ ekranem, ale o rozdzielczości zaledwie 720p.

Źródło: The Verge


  • adam

    Wygląda ciekawiej niż podobny model Samsunga. Zobaczymy jak to się dalej rozwinie, ale zapowiada się ciekawa koreańska walka