LG G Pro 2 – tył

LG G Pro 2 – pierwsze zdjęcia urządzenia trafiły do sieci

LG dopiero co poinformowało, że w przyszłym miesiącu zamierza zaprezentować phablet G Pro 2, a teraz mamy już dostępne dwa zdjęcia, przedstawiające to urządzenie. Czego możemy się z nich dowiedzieć?

LG G Pro 2 - tył

Widoczne tutaj fotografie pojawiły się na koreańskim forum DC Inside. Następca 5.5″ modelu Optimus G Pro wygląda bardzo podobnie do aktualnego flagowca Koreańczyków – LG G2. Uwieczniony na zdjęciach sprzęt ma praktycznie taki sam tył, jak G2. Widać tu charakterystyczne, rozmieszczone obok obiektywu kamery przyciski. Różnicę można za to dostrzec w umiejscowieniu grilla głośnika, który z dolnej krawędzi został przeniesiony na tył obudowy.

LG G Pro 2 - bok

Niestety wraz ze zdjęciami nie pojawiły się żadne nowe informacje, dotyczące specyfikacji G Pro 2. Z poprzednich przecieków wiemy jednak, że phablet ma mieć 6″ ekran Full HD, łączność LTE-A oraz chipset Snapdragon 800. Nie wiemy niestety, czy LG wyposaży swój sprzęt w znane z G2 funkcje programowe, jak np. KnockON czy też QSlide. Zważywszy jednak na fakt, że LG G Pro 2 jest w zasadzie powiększoną wersją G2, możemy z powodzeniem zakładać, że również i te funkcje zostaną do niego przeniesione.

Chociaż nie zostało to oficjalnie powiedziane, to i tak możemy być pewni, że LG G Pro 2 zostanie zaprezentowany podczas zbliżających się wielkimi krokami targów Mobile World Congress w Barcelonie. Sprzęt będzie tam najprawdopodobniej główną atrakcją stoiska LG.