LG G Pro 2 – zorza polarna 3

LG G Pro 2 użyty do sfotografowania zorzy polarnej, jakie są tego efekty?

LG wprowadziło już do koreańskich sklepów swój najnowszy phablet, G Pro 2. Firma chcąc zareklamować urządzenie, postanowiła ukazać jedną z najmocniejszych cech tego sprzętu, a mianowicie 13 MP kamerę z udoskonaloną optyczną stabilizacją obrazu OIS+. Jakie są tego efekty?

LG G Pro 2 - zorza polarna

Jako „obiekt” fotografii posłużyła zorza polarna uwieczniona z terenu Kanady, a konkretnie ze świetnie znanego pod tym względem miasta Yellowknife. Jakie zdjęcia wykonano za pomocą LG G Pro 2 – możecie zobaczyć w galerii poniżej.

Jak sami widzieliście, kamera LG G Pro 2 wykonała kawał dobrej roboty. Fotografie są praktycznie pozbawione szumów i bardzo wyraźne. Oczywiście takie zdjęcia byłoby bardzo trudno uzyskać „z ręki”, więc LG podczas ich wykonywania posłużyło się statywem (przez to nie jesteśmy w stanie poznać możliwości OIS+, która po prostu nie miała się nawet po co włączać). Cały proces robienia zdjęć zorzy polarnej phabletem LG G Pro 2 możecie oglądać na poniższym filmie.

Przypominam, że europejska premiera LG G Pro 2 odbędzie się już w przyszłym tygodniu, podczas targów Mobile World Congress w Barcelonie.