LG G2 – rzut, bialy

LG G2 w brytyjskiej przedsprzedaży – cena bardzo przystępna

LG G2 to supersmartfon, który na chwilę obecną jest jednym z najlepszych (jeśli nie liczymy phabletów to może nawet i najlepszym) urządzeniem tego typu. Ten potężny smartfon swoją premierę miał niecały tydzień temu, a już dzisiaj trafiło do przedsprzedażowej oferty dwóch brytyjskich sklepów. Ile za G2 będzie trzeba zapłacić w Wielkiej Brytanii?

LG G2 - rzut, bialy

Tą koreańską bestię można m.in. zamawiać w sklepach CloveExpansys. Co prawda Expansys nie podał jeszcze ceny, jednak Clove już tak. W tym drugim za LG G2 trzeba teraz zapłacić 468 funtów (z VAT), co w przeliczeniu na złotówki daje kwotę 2310 zł. Czy to dużo? Według mnie to wyjątkowo niska cena za tak mocarny smartfon. Weźcie też pod uwagę, że to przedsprzedaż, podczas której sklepy lubią zawyżać ceny. Możemy się więc spodziewać, że gdy urządzenie wejdzie już do magazynów, cena jeszcze bardziej spadnie. Kiedy możemy się spodziewać „fizycznego” wejścia LG G2 do europejskich sklepów? Według Clove pierwsze dostawy powinny ruszyć pod koniec września.

Czy w Polsce jakiś sklep rozpoczął przedsprzedaż modelu G2? Niestety pomimo usilnych prób znalezienia takowego, nie udało mi się. Niestety nasze rodzime, duże sklepy mają jeszcze w tej kwestii bardzo słabo rozwinięty marketing a nowe smartfony / tablety wrzucają do swoich ofert zazwyczaj dopiero w dniu ich premiery. Jeśli mimo wszystko znajdziecie w naszym kraju jakieś oferty przedsprzedaży LG G2, to nie krępujcie się i wrzućcie link w komentarzu pod artykułem.

Źródło: UnwiredView


  • Iro

    Naprawdę niska cena za tak mocne urządzenie, tymczasowo na rynku nie ma telefonu o zbliżonych parametrach i jakości wykonania. LG zrobiło naprawdę świetną robotę. !