LG G2 – dol, czarny

LG G2 w niemieckim MediaMarkt za jedyne 500 euro

LG G2 co prawda nie pojawił się jeszcze w ofertach polskich sklepów, ale można go już zamawiać w przedsprzedaży u naszych zachodnich sąsiadów. W niemieckim, dobrze znanym u nas sklepie MediaMarkt supersmartfon G2 wyceniono na 499 euro, czyli tylko 2140 zł.

LG G2 - dol, czarny

Europejska cena LG G2 miała pierwotnie wynosić 600 euro (za wersję 16GB) oraz 630 euro (za wariant 32GB). Wygląda jednak na to, że smartfon będzie u nas tańszy, bo MediaMarkt jeszcze mocniej obniżyło tą cenę, która jest nawet niższa niż ta w Wielkiej Brytanii. Kiedy niemiecki MediaMarkt przewiduje pierwsze dostawy G2? Według sklepu wysyłki do klientów, którzy nabyli urządzenie w przedsprzedaży rozpoczną się 30 września.

Sami musicie przyznać, że jak na tak wypasione urządzenie, jak LG G2 – cena 2140 zł jest naprawdę korzystna. Pamiętajcie oczywiście, że to przedsprzedaż, więc w dniu wejścia do sklepów kwota ta zapewne jeszcze bardziej spadnie, być może nawet poniżej pułapu 2000 zł.

Gdyby ktoś zapomniał specyfikacji LG G2 to przypominam, że smartfon ma 5.2″ ekran 1080p, chipset Snapdragon 800 (2.3GHz cztery rdzenie Krait 400, grafa Adreno 330 i 2GB ram’u) oraz 3,000mAh baterię. Smartfon obsługuje także nowy standard LTE-A, który nie dość, że oferuje większe prędkości przesyłu danych, to jest jeszcze dużo bardziej energooszczędny.

Jak widzicie, urządzenie jest naprawdę mocne. Dodatkowo mamy w nim 13MP kamerę z optyczną stabilizacją obrazu, która robi naprawdę niezłe zdjęcia. Jeśli znajdziecie ofertę przedsprzedaży G2 w jakimś polskim sklepie, nie krępujcie się i napiszcie o tym w komentarzu.

Źródło: TabTech