LG G2 – stratosfera

LG G2 wysłany do stratosfery, piękny film i zdjęcia wykonane smartfonem

LG w ramach promocji swojego supersmartfona G2, wysłało urządzenie w górne warstwy atmosfery, niemalże w przestrzeń kosmiczną. G2 na tak wielkiej wysokości miał oczywiście bojowe zadanie – wykonywać zdjęcia i nakręcić film. Jak wyglądają efekty tego przedsięwzięcia?

LG G2 - stratosfera

O tym, że LG G2 robi piękne zdjęcia nie trzeba już chyba nikogo przekonywać. 13MP kamera w smartfonie, wyposażona dodatkowo w OIS (optyczną stabilizację obrazu) spisuje się znakomicie, czego dowody mogliśmy oglądać już kilka razy. Na poniższym nagraniu możecie zobaczyć, jak LG G2 został wyniesiony balonem przez troposferę aż do stratosfery, gdzie wykonywał zdjęcia i nakręcił film. Efekt jest naprawdę przepiękny, zdjęcia wyszły świetnie a cały film jest warty obejrzenia. Szczególnie fajnie wyglądają obrazy przesłane z największej wysokości, skąd doskonale widać atmosferę Ziemi i krzywiznę globu. Zresztą, zobaczcie sami.

Przypominam, że LG G2 do sklepów powinien trafić już pod koniec września. Co prawda w Polsce żaden znany mi sklep nie uruchomił jeszcze przedsprzedaży G2, jednak m.in. niemiecki MediaMarkt już tak. Smartfon został w nim wyceniony na zaledwie 499 euro, czyli około 2140 zł. Według mnie taka cena jest bardzo korzystna a dodatkowo należy pamiętać, że pojawienie się urządzenia w sklepach jeszcze bardziej ją obniży. Kwota 1999 zł za LG G2 jest więc jak najbardziej w zasięgu ręki.

Źródło: LG


  • Imię (wymaganie)

    Może pytanie nie jest związane z artykułem ale dotyczy G2. Świetny telefon ale czy tą paskudną nakładkę autorstwa Lg można będzie zmienić?

    • http://smartfan.pl Noob

      Oczywiście jest taka możliwość, wystarczy z Google Play pobrać inną nakładkę, np. Nova Launcher.