LG G2 – oficjalne zdjęcie

LG G2 zademonstrowany na filmie, pokaz wszystkich funkcji urządzenia

LG to producent, który na rynku smartfonów z roku na rok radzi sobie coraz lepiej. Firma nie tylko współpracuje z Google i produkuje dla niego Nexusa 4, ale także tworzy coraz to bardziej zaawansowane i konkurencyjne urządzenia. Jednym z nich jest niedawno pokazany LG G2, który oprócz doskonałego aparatu i 5.2″ ekranu ma także szereg innych funkcji, o których warto powiedzieć.

LG G2 - oficjalne zdjęcie

LG wypuściło do sieci oficjalny film, który pokrótce przedstawia wszystkie najważniejsze funkcje G2. Smartfon oczywiście ma się czym chwalić, bo nie dość, że dysponuje najmocniejszym dostępnym obecnie mobilnym chipem firmy Qualcomm (Snapdragon 800), to ma jeszcze aparat z optyczną stabilizacją obrazu (technologia nieporównywalnie lepsza od programowej stabilizacji dostępnej m.in. w Xperii Z1 i Galaxy Note 3) i przepiękny 5.2″ ekran 1080p. Film demonstrujący najlepsze strony tego monstrum możecie obejrzeć poniżej.

Nie wiem jak Wy, ale ja po obejrzeniu wideo promocyjnego zacząłem się zastanawiać, kiedy LG G2 będzie dostępny w Polsce? Z zagranicznych informacji wiem już, że LG rozpoczęło już sprzedaż tego modelu m.in. w Niemczech (gdzie jest dostępny za naprawdę niewielkie pieniądze). Niestety, polski oddział LG chyba głęboko zasnął i nie ma zamiaru się obudzić bo… nie podał jeszcze nawet informacji o istnieniu G2, nie mówiąc już o terminach dostaw i cenach (chociaż premiera sprzętu odbyła się 7 sierpnia).  Powstaje więc pytanie, czy polski oddział LG ma w ogóle zamiar sprzedawać G2 w naszym kraju? A może nigdy nie doczekamy się sklepowej premiery tego urządzenia? Podczas, gdy np. Xperię Z1 można już w Polsce zamawiać w przedsprzedaży, G2 nawet nie pojawiło się w informacjach prasowych polskiego oddziału LG. Wstyd!

Źródło: YouTube