LG G2

LG G2 – zdjęcie prasowe wyciekło tuż przed oficjalną prezentacją

Oficjalna prezentacja smartfona LG G2 odbędzie się już za kilka godzin, jednak już teraz do sieci wyciekło pierwsze zdjęcie prasowe, które w pełnej krasie przedstawia G2.

LG G2

Ze zdjęcia w zasadzie nie dowiadujemy się niczego nowego, potwierdza ono za to praktycznie wszystkie poprzednie przecieki dotyczące tego urządzenia. Z przodu LG G2 znajduje się ogromny 5.2″ ekran 1080p, który zupełnie został pozbawiony ramki. Oczywiście z przodu nie ma żadnych, fizycznych przycisków, które są za to… z tyłu. Tam znajdziemy przyciski odpowiedzialne za zmianę głośności oraz włącznik. Jest tu także wizjer kamery z fleszem LED.

LG G2 zapowiada się na naprawdę mocarne urządzenie. Wewnątrz najprawdopodobniej znajdziemy czterordzeniowy chipset Snapdragon 800 z 2.3GHz  procesorem Krait 400 oraz 2GB RAM. Wspomniana wcześniej kamera ma mieć 13MP, a dodatkowo będzie wspomagana optyczną stabilizacją obrazu.

LG G2 - front

Musicie przyznać, że G2 to chyba jeden z najbardziej nowatorskich smartfonów, jakie pojawią się w tym roku. Tego typu rozmieszczenie przycisków nie było do tej pory zastosowane w żadnym znanym mi smartfonie. Oczywiście to, czy takie rozwiązanie będzie funkcjonalne czy też nie, to już inna kwestia. Tego dowiemy się dopiero po premierze G2, która odbędzie się dzisiaj w Nowym Jorku o godzinie 17:00 naszego czasu. Oczywiście na relację z tego, co zostanie tam zaprezentowane zapraszam na SmartFan.pl.

Źródło: Twitter (@evleaks)