LG G3 – front

LG G3 – pierwsze, wyraźne zdjęcia tego urządzenia

Po całej fali mniej lub bardziej udanych (ale raczej mniej), domniemanych zdjęć LG G3 – dzisiaj w sieci nareszcie pojawiły się dość wyraźne fotografie, przedstawiające front i tył tego smartfona.

LG G3 - front

Na zdjęciach widzimy bardzo smukły smartfon, który swoim designem oczywiście nawiązuje do tego, co znamy już z LG G2. Tył urządzenia został trochę przemodelowany, bo oprócz obiektywu kamery i flesza LED, mamy tu nieco inne przyciski regulacji głośności oraz przycisk power, który być może mieści w sobie także czytnik linii papilarnych. Po lewej stronie obiektywu jest też dziwny sensor. Według ekspertów może to być port podczerwieni, dzięki któremu smartfona będziemy mogli używać np. jako pilota do telewizora.

LG G3 - tył

Martwi jedynie to, że LG nie poszło w ślady np. HTC i nie skusiło się na zamontowanie w swoim smartfonie głośników stereo. Na tylnej części obudowy ewidentnie widać szczelinę, gdzie mieści się pojedynczy głośnik mono. Na dolnej krawędzi obudowy widzimy z kolei port microUSB oraz wyjście słuchawkowe, 3,5 mm mini-jack.

Najfajniej wygląda oczywiście front LG G3, który jest prawie w całości okupowany przez ogromny, prawdopodobnie 5.5″ ekran QHD. LG najwyraźniej tworząc ten model chciało koniecznie uzyskać jak największy stosunek wielkości ekranu do wielkości obudowy. I to koreańskiemu producentowi wyszło chyba doskonale.

Według mnie jest na co czekać i mam nadzieję, że do oficjalnego debiutu tego smartfona (który nastąpi 27 maja), w sieci pojawi się jeszcze więcej przecieków na jego temat.