LG G3 – przykładowe zdjęcie

LG G3 – pierwsze zdjęcie wykonane smartfonem?

Zaprezentowany zaledwie kilka dni temu Samsung Galaxy S5 chyba nikogo nie powalił na kolana. Według wielu osób urządzenie nie powinno nawet nosić miana S5 a co najwyżej S4+. Sony Xperia Z2 w stosunku do Z1 również nie jest rewolucyjna. Okazuje się, że w tym półroczu mamy jeszcze szansę zobaczyć naprawdę mocny i nowatorski sprzęt, LG G3.

LG G3 - przykładowe zdjęcie

W sieci pojawiło się własnie pierwsze zdjęcie, które zostało rzekomo wykonane za pomocą LG G3. Ową fotografię możecie oglądać na zdjęciu powyżej. Przedstawia ona ślicznego kota. Oczywiście od tego, co zdjęcie pokazuje ważniejsze jest to, w jakiej jest ono jakości.

Szczerze mówiąc do tej pory nie widziałem lepszego zdjęcia wykonanego smartfonem. Co prawda nie mamy pojęcia, jak ten domniemany LG G3 sprawdziłby się w gorszych warunkach oświetleniowych, jednak tutaj obraz wygląda przepięknie. Kolory są naturalne a ilość detali powala. Rozdzielczość zdjęcia sugeruje, że LG G3 będzie dysponował 13 MP sensorem.

Jeśli zdjęcie okaże się prawdziwe, LG G3 może być prawdziwym killerem wśród smartfonów. Może to zapowiadać rychłą zmianę warty na pozycji lidera wśród producentów smartfonów (oczywiście jeśli tylko LG doszlifuje swój marketing).

LG G3 (który według plotek ma zostać pokazany w maju) to oczywiście nie jedyna nadzieja tego półrocza. 25 marca zadebiutuje The All New HTC One, który ma dysponować aż dwiema kamerami.


 • sudione

  NOOB napisał:
  „Szczerze mówiąc do tej pory nie widziałem lepszego zdjęcia wykonanego smartfonem.”
  To Ty chyba nie widziałeś zdjęć robionych przez Nokie 808!;) Wystarczy wpisać w Google – „Nokia 808 PureView sample photos” i to biedne zdjęcie koteczka może się schować.;P

  • http://smartfan.pl/ Noob

   Zdjęcie koteczka też jest świetne! :) Ale masz rację, 808 też robi fenomenalne foty. Zresztą Lumia 1020 też jest świetna.

   • Dj stonka

    dokładnie i w dodatku ma najlepszy system wp 8 a nie androbubel syf bez aktualizacji i 100 % trojan

    • PeterMac

     Nokia N8 pomimo wieku powala wyżej wymienione, np. pod względem oddania kolorów. Polecam porównania na gsmarena.com – Photo Compare Tool, jak na razie nie powstał żaden smarthpone lepszy od aparatu N8 pod względem naturalności/oddania kolorów.

 • http://www.techfeed.pl/ TechFeed pl

  Noob, a nie masz jakiegoś innego zdjęcia wykonanego przez LG G3? To jest rzeczywiście niezłe, ale jeszcze lepiej będzie można ocenić ten smartfon po fotkach wykonanych po zmroku.

  • http://smartfan.pl/ Noob

   Niestety nie, udostępniono tylko jedno – ale mam nadzieję, że wkrótce pojawi się ich więcej. Póki co musimy cierpliwie czekać.

  • Dj stonka

   system androsyf desfalfikuje ten smartphone na start tylko wp