LG G3 – specyfikacja Sprint

LG G3 – pojawiła się specyfikacja, ekran QHD i 3GB RAM-u

Kamera w HTC One (M8) wam nie odpowiada? A może „gąbkowo-bandażowy” design Samsunga Galaxy S5 nie za bardzo do was pasuje? Jestem pewien, że wiele osób, które interesuje się najnowszymi doniesieniami ze świata smartfonów, oczekuje premiery nowego flagowca, LG G3.

LG G3 - specyfikacja Sprint

Na oficjalnej stronie internetowej amerykańskiego operatora komórkowego, sieci Sprint – pojawiły się właśnie dane User Agent Profile, które ujawniają część specyfikacji LG G3.

Jeśli informacje faktycznie się potwierdzą, oznaczać to będzie, że LG G3 swoimi „wnętrznościami” będzie bardzo mocno przypominać chińskiego Oppo Find 7. Domniemana specyfikacja G3 ujawnia, że sprzęt ma ekran o rozdzielczości QHD (1440 x 2560 pikseli). Co prawda nie mamy tu podanej przekątnej wyświetlacza, jednak według wcześniejszych plotek ma ona wynieść 5.5″.

LG G3 ma pracować na bazie systemu Android 4.4.2 KitKat, który najprawdopodobniej dostanie odświeżoną wersję nakładki na OS, Optimus UI.

Niestety, ale dane User Agent Profile zdradzają także chipset sprzętu. Dlaczego „niestety”? Bo według zapisu siedzi tu Qualcomm Snapdragon 800 M8974A. Reszta niepotwierdzonych informacji wskazuje na 13 MP kamerę, slot na microSD oraz 3 GB RAM-u. Kiedy możemy się spodziewać debiutu LG G3? Najprawdopodobniej nastąpi on już w przyszłym miesiącu, a dokładnie 17 maja. Pamiętajcie oczywiście, że powyższa specyfikacja nie musi się sprawdzić. Równie dobrze wariant dla Sprint może mieć nieco inne parametry, niż wersja międzynarodowa, która pojawi się u nas.