LG G3 Stylus

LG G3 Stylus ujawniony na oficjalnym wideo

LG opublikowało swoje oficjalne wideo, promujące wersję mini G3, model LG G3 S (Beat). Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na końcu tego nagrania widać niezaprezentowany jeszcze smartfon – LG G3 Stylus. Czyżby LG miało zamiar konkurować z Samsungiem Galaxy Note 4?

LG G3 Stylus

Premiera nowego phabletu Samsunga, czyli Galaxy Note 4 – odbędzie się najprawdopodobniej 3 września. Z tego co widzimy na nagraniu, LG G3 Stylus ma być wyposażony we wsuwany w bok obudowy rysik. Co prawda z nagrania ciężko to na 100% wywnioskować, ale wiele wskazuje na to, że G3 Stylus będzie mieć taką samą przekątną ekranu, co LG G3, czyli 5.5″. Wiele plotek mówi, że Note 4 będzie mieć mniejszy w stosunku do Note 3 ekran, o przekątnej właśnie 5.5″. LG wypuszczając G3 Stylus z pewnością mogłoby doskonale konkurować z Note 4.

LG G3 Stylus - tył

Oczywiście sam rysik to nie wszystko, bo w produkcie Samsunga jest on zawsze obwarowany całą masą funkcjonalnych, programowych „smaczków”, poszerzających jego możliwości. Czy LG uda się do września stworzyć podobny produkt? Tego nie wiemy. Nie znamy również specyfikacji tego urządzenia (czy będzie taka sama jak w G3, czy może inna, mocniejsza).

Kiedy możemy się spodziewać debiutu G3 Style? Podejrzewam, że LG będzie chciało uszczknąć nieco splendoru Note 4 i pokaże swój phablet ze stylusem jeszcze przed wrześniową premierą N4.

Na koniec zostawiam wam jeszcze wideo, gdzie możecie zobaczyć G3 S (Beat) oraz G3 Stylus (niecierpliwym radzę przewinąć film do 2:40).