LG G3 – rzut

LG G3: tapety ze smartfona już do pobrania

Pokazany wczoraj LG G3, posiada w swojej pamięci zbiór całkiem fajnych tapet, które na ekranie QHD prezentują się wręcz obłędnie. Jeśli jednak chcielibyście, aby wasz smartfon, chociaż trochę wyglądał jak G3 – możecie ściągnąć którąkolwiek z tapet nowego flagowca Koreańczyków.

LG G3 - 7

Każda z tapet widocznych poniżej, ma bardzo dużą rozdzielczość, pasującą do ekranu QHD. Jeśli chcecie którąkolwiek z nich pobrać wystarczy, że na niej klikniecie, a potem, po otworzeniu większego okienka z widokiem tapety – naciśnijcie na niej prawym klawiszem myszki i zapiszcie obraz na swój dysk. Oczywiście tapety można też analogicznie zgrać ze swojego smartfona.

Przypominam także informację, którą podawałem już wcześniej. LG G3 w polskich sklepach pojawi się w okolicach lipca. Będą u nas dostępne obydwa warianty tego smartfona, zarówno ten z 3 GB RAM i 32 GB pamięci, jak i ten z 2 GB RAM i 16 GB powierzchni na dane. Według LG Polska cena tego smartfona wyniesie ok. 2500 zł. Firma nie skonkretyzowała jednak, czy to kwota za 16 GB czy 32 GB wariant. Obstawiam jednak, że chodzi tu o 16 GB wersję. Ta mocniejsza, z 32 GB będzie zapewne kosztować jakieś 200-300 zł więcej.

Ciekaw jestem, czy inni producenci, jak np. Samsung lub HTC odpowiedzą na G3. Nie da się ukryć, że nowy flagowiec LG jest w tej chwili dla nich nie lada zagrożeniem.


  • 21345576890

    Kacper. 23