LG G3 – pudełko

LG G3: wielki przeciek tuż przed premierą odkrywa prawie wszystkie niewiadome

LG G3 jest gwiazdą kolejnego przecieku, który pojawił się dosłownie na kilka godzin przed oficjalną premierą tego smartfona (która odbędzie się o godzinie 19:00 naszego czasu). Dzięki tej, nieoficjalnej informacji, dowiadujemy się praktycznie wszystkiego, na temat tego nowego supersmartfona Koreańczyków.

LG G3 - pudełko

Na temat LG G3 wiemy już praktycznie wszystko. Oczywiście nie wiadomo, czy LG celowo publikowało tyle przecieków, aby podsycać zainteresowanie G3 (i wstrzymać decyzję zakupową wielu konsumentów), czy był to czysty przypadek. Mimo wszystko niniejszy przeciek, który składa się ze zdjęcia opakowania LG G3 oraz zrzutów ekranu, pochodzących z profilu tego smartfona na oficjalnej stronie LG – całkowicie obnaża smartfon.

Rzecz jasna najsmakowitszym kąskiem są zrzuty ekranu, potwierdzające większość parametrów G3. Wiemy teraz na pewno, że smartfon będzie mieć ekran QuadHD (2560 x 1440), 13 Mpix kamerę z OIS+ i laserowym autofokusem, KnockCode, 1 W głośnik ze wzmacniaczem oraz klawiaturę, której wysokość będzie można regulować.

LG G3 - zrzut strony 3

Strona ujawnia również, że LG G3 faktycznie posiada metalową obudowę. Wielbiciele solidnie wykonanych smartfonów, powinni więc być w pełni usatysfakcjonowani.

LG G3 - zrzut strony 5

Na zrzutach widać także nowy, uproszczony interfejs użytkownika Optimus UI oraz wiele, przeprojektowanych aplikacji. LG poszło też w tym samym kierunku co Samsung, bo LG G3 dostanie appkę, wspomagającą monitorowanie naszego wysiłku fizycznego i zdrowia.

Sami więc widzicie, że dzisiejsza prezentacja LG G3, to w zasadzie formalność. Na temat tego smartfona wiemy już bardzo wiele. Mam nadzieję, że po debiucie w sieci szybko pojawią się pierwsze zdjęcia wykonane tym urządzaniem oraz to, czego najbardziej się obawiam, czyli testy baterii.


  • Łukasz

    A ja podejdę do tematu trochę optymistycznie i liczę na to, że LG czymś Nas jeszcze zaskoczy:):) Patrząc na te przecieki mnie osobiście sprzęt się podoba, jest taki kompletny. Czegoś mi zawsze brakowało a tutaj wygląda to tak spójnie.

    • http://smartfan.pl/ Noob

      Już się nie mogę doczekać, a to już za niecałą godzinę :)