LG G4 – plotki, rysik

LG G4 z rysikiem w komplecie?

Samsung nie jest jedyną marką, która wprowadziła na rynek urządzenie wyposażone w rysik ułatwiający jego obsługę. Próbowały tego przecież zarówno ASUS, jak i Nvidia, jednak z różnym skutkiem. Do tego zacnego grona może wkrótce dołączyć także LG.

LG_G4-plotki-rysik

Według najnowszych doniesień, ten południowokoreański gigant będzie chciał w przyszłym roku zaprezentować flagowca, który bez żadnych kompleksów ma stanąć do walki między innymi z Galaxy Note 4 oraz iPhone’em 6 Plus, których najważniejszą cechą jest przecież spory wyświetlacz. Wszystko wskazuje więc na to, że topowy smartfon od LG także w nadchodzącym roku będzie chciał zawojować rynek phabletów.

Co więcej, azjatyckie źródła wskazują, że LG będzie chciało wyposażyć model G4 w specjalny rysik, którego funkcjonalność ma opierać się zapewne na założeniach znanych z filozofii działania S Pen’a. Przyznam szczerze, że idea ta nie jest pozbawiona sensu, gdyż w wielu przypadkach rysik ten znacznie ułatwia pracę z urządzeniem i dodaje mu jeszcze więcej praktyczności, o czym sam niejednokrotnie przekonałem się przy okazji obcowania z serią Galaxy Note. Jestem więc ciekaw, czy faktycznie w najnowszym przedstawicielu serii G od LG znajdziemy G Pen, o którym w dalszym ciągu nie mamy żadnych konkretnych informacji.

Aby uraczyć was kilkoma ciekawymi informacjami na temat przypuszczalnej specyfikacji modelu LG G4 napiszę, że spodziewamy się w jego przypadku ekranu o przekątnej wynoszącej 5,3” oraz rozdzielczości Quad HD. Niewykluczone także, że w modelu tym zastosowany zostanie 64 – bitowy Snapdragon 810 wraz z 4 GB pamięci RAM oraz 32/64 GB pamięci wewnętrznej, a także aparat o matrycy 20,7 MPix oraz akumulator o pojemności 3500 mAh.