LG isai FL – fioletowy

LG Isai FL – smartfon z 5.5″ ekranem WQHD oficjalnie zaprezentowany

LG zaprezentowało w Japonii swój nowy supersmartfon – model Isai FL LGL24. Chociaż ta premiera bezpośrednio nie ma na nas żadnego wpływu, to jednak pośrednio ma wielkie znaczenie. Przecież LG G3 będzie najprawdopodobniej urządzeniem, które zostanie zbudowane na bazie Isai FL.

LG isai FL - fioletowy

Specyfikacja LG Isai FL przedstawia się naprawdę interesująco. Chyba najważniejszą cechą tego smartfona jest jego ekran, który ma wielkość 5.5″ i rozdzielczość wynoszącą aż 2560 x 1440 pikseli (WQHD, 538 ppi). Matryca została wykonana w technologii AH-IPS LCD.

LG isai FL - fioletowy 2

Co z wydajnością? Niestety nie ma tu Snapdragona 805 ani 3 GB RAM-u. LG w Isai FL zamontowało chip Snapdragon 801 MSM8974AC, którego cztery rdzenie są taktowane zegarem 2.5 GHz. Jako pamięć operacyjna służy tu 2 GB kość RAM. Jeśli chodzi o powierzchnię na dane, jest tu 32 GB ROM, który można dodatkowo rozszerzyć o 128 GB, kartą microSD.

hd006

System operacyjny to naturalnie najnowszy Android, czyli 4.4 KitKat. Co z aparatem? Są tu dwa – 13.2 MP z tyłu oraz 1.3 MP z przodu. Do obsługi łączności wewnątrz zamontowano moduły Wi-Fi a/b/g/n/ac, NFC, LTE 150 Mbps oraz Bluetooth 4.0.

LG Isai FL mierzy 76 x 145 x 10.5 mm i waży 160 gramów. Martwi trochę baterią, która ma 3000 mAh. Ciekawe, czy poradzi sobie z takim ekranem i mocarną specyfikacją. LG Isai FL jest oczywiście urządzeniem wodoodpornym.

Nowy smartfon LG prezentuje się naprawdę nowatorsko. Jego cieknie ramki wokół ekranu i zestaw klawiszy z tyłu obudowy, z pewnością wyróżniają Isai FL w gąszczu innych, tego typu sprzętów.

Jak wspomniałem na początku – Isai FL LGL24 to najprawdopodobniej protoplasta LG G3. Możemy się więc spodziewać, że G3, który zadebiutuje 27 maja – będzie mieć zbliżoną specyfikację do tej, zawartej w Isai FL.

Oczywiście LG Isai FL LGL24 nie pojawi się nigdy w Europie. Sprzęt będzie sprzedawany wyłącznie za pośrednictwem japońskiej sieci komórkowej KDDI.


  • jp2gmd

    szału nie ma.