LG L Bello

LG L Bello i LG L Fino – dwa nowe smartfony Koreańczyków

LG nie poprzestaje w wypuszczaniu nowych smartfonów – dzisiaj ten koreański producent zaprezentował swoje dwa nowe smartfony, modele L Bello i L Fino. Co prawda nie są to modele z górnej półki, ale spokojnie można je umiejscowić na mocnej, średniej półce.

LG L Bello i L Fino

Obydwa smartfony dokładniej zostaną pokazane dopiero podczas targów IFA 2014, jednak już teraz poznaliśmy ich specyfikację. LG L Bello jest nieco mocniejszym urządzeniem z tego duetu. LG wyposażyło ten smartfon w 5″ ekran IPS FWVGA (854 x 480 pikseli), czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1.3 GHz, 1 GB RAM oraz 8 GB pamięci na dane (z możliwością rozszerzenia kartą microSD).

LG L Bello

LG L Bello

W kwestii łączności niestety nie ma tu LTE, a jedynie 21Mbps HSPA+. Jako kamera służy z kolei 8 Mpix sensor.  LG L Bello ma wymiary 138.2 x 70.6 x 10.7 mm, a jako zasilanie zamontowano 2540 mAh baterię.

LG L Fino jest nieco słabszy od L Bello. Mamy tu 4.5″ ekran WVGA, czterordzeniowy 1.2 GHz procesor, 8 Mpix kamerę, 1 GB RAM oraz 4 GB pamięci na dane użytkownika. Jest tu również HSPA+, jednak bateria ma zaledwie 1900 mAh.

LG L Fino

LG L Fino

LG L Fino mierzy 127.5 x 67.9 x 11.9 mm. Smartfon wejdzie do sprzedaży w kolorach białym, czarnym, złotym, czerwonym oraz niebieskim (w zależności od rynku).

Debiut obydwu smartfonów rozpocznie się od Ameryki Łacińskiej, a dopiero potem sprzęty będzie można kupić w Europie. Cena i dokładna data wejścia do sklepów zostanie najprawdopodobniej podana podczas berlińskich targów IFA.


  • Papus

    No właśnie nie poprzestaje LG i sypie jak z rękawa kolejnymi modelami. Dla każdego, wybrednego i niestandardowego klienta znajdzie się odpowiedni model.