LG L65

Niezaprezentowany smartfon LG L65 pojawił się na zdjęciu

Nasz drogi @evleaks znowu ujawnił zdjęcie, przedstawiające niezaprezentowanego jeszcze smartfona. Na swoim twitterowym profilu @evleaks zamieścił fotografię, ukazującą budżetowy model LG L65, w białym wariancie kolorystycznym.

LG L65

Domniemana specyfikacja LG L65 obejmuje dwurdzeniowy 1.2 GHz procesor (prawdopodobnie na chipie Snapdragon 200 MSM8210 z grafiką Adreno 302 oraz rdzeniami Cortex-A7), 4.3″ ekran IPS oraz 5 MP kamerę. Podobnie jak cała reszta sprzętów z serii L, urządzenie będzie kierowane raczej do osób, które bacznie zwracają uwagę na to, ile wydają.

Jak sama nazwa wskazuje, LG L65 w hierarchii sprzętów z serii L, ma zajmować miejsce zaraz poniżej modelu LG L70. Pod względem specyfikacji smartfony mają być w zasadzie identyczne. L65 zostanie tylko wyposażony w nieco mniejszy ekran (L70 ma matrycę o przekątnej 4.5″).

Kiedy smartfon zadebiutuje? Tego niestety nie wiem. Całkiem możliwe, że LG zechce go ujawnić wraz ze swoim nowym flagowcem, LG G3. Jego prezentacja ma nastąpić w maju lub czerwcu, więc na debiut LG L65 obstawiałbym właśnie ten okres.

Czy nowy budżetowiec LG trafi do Polski? Całkiem możliwe. LG dobrze wie, że to właśnie sprzęty z niskiego i średniego segmentu cenowego sprzedają się u nas najlepiej. Wiele osób wybiera produkty tego koreańskiego producenta z prostego względu – zazwyczaj łączą one w sobie niezłą specyfikację oraz przystępną cenę. Czy tak będzie w przypadku L65? Zobaczymy.