LG Optimus L9 II

LG L9 II i G Pro Lite dostają Android 4.4 KitKat

LG L9 II oraz G Pro Lite to dwa smartfony, które znalazły się na liście urządzeń LG, przeznaczonych do zaktualizowania do Andka 4.4 KitKat. Dzisiaj dla posiadaczy tych urządzeń nadszedł piękny dzień, kiedy to ich sprzęty dostają upragniony upgrade do najnowszego Androida.

LG Optimus L9 II

Informację o nadchodzącej aktualizacji dla LG G Pro Lite oraz L9 II, podał włoski oddział tej firmy. Dzisiaj pierwsi użytkownicy tych smartfonów zgłaszają, że upgrade już się dla nich pojawił. O obecności oficjalnego KitKata dla LG L9 II, informują m.in. słowaccy posiadacze tego smartfona. Niestety nie wiem, jak sytuacja wygląda w naszym kraju – jeśli ktoś z was, czyli osób czytających ten tekst, posiada L9 II lub G Pro Lite i dostał Androida 4.4 KitKat, niech da o tym fakcie znać w komentarzu. Nie zapomnijcie również podzielić się pierwszymi wrażeniami na jego temat – czy wszystko działa z należytą płynnością, nie ma niedoróbek itp.

Android 4.4.2 KitKat powinien poprawić m.in. stabilność waszego smartfona, czas pracy baterii, a także poprawić różne błędy, znane z poprzednich wersji. Oczywiście wraz z nowym softem dla tych dwóch smartfonów, pojawi się funkcja KnockCode. Dzięki niej będziecie mogli odblokowywać swój smartfon poprzez zaprogramowaną sekwencję „puknięć” w ekran. To bardzo wygodne rozwiązanie, które jest fajną alternatywą dla zwykłego hasła lub rysowania na ekranie symbolu odblokowującego.


 • kzkwsk

  a ja po tej jebanej za przeproszeniem aktualizacji nie mogę włączyć telefonu bo cały czas wyskakuje mi to dziadostwo z napisem PLAY i na tym koniec..

 • pawel

  mam lg l9 2 z playa wczoraj dostałem aktualizacje do 4.4.2, moim zdaniem na plus

 • marecki

  ma male pytanie…mam lg l9 2ke ale bez simlocka i z karta orange to aktualizacja mi przyjdzie do wersji 4.4 mimo ze moj l9ka jest z karta orange???????

  • http://smartfan.pl/ Noob

   Tak, powinna przyjść aktualizacja normalnie. Jeśli w smartfonie masz syf od Orange (brand Orange), to aktualizacja może się opóźnić.

 • Szymon

  Tez jestem posiadaczem 4X HD i jesli LG nie da jakiej kolwiek nowej aktualizacji to niestety bedzie to moj ostani telefon z tej stajni.
  Specyfikacja jest bardzo dobra samego urzadzenia i dziwi mnie takie podejscie LG. Gdybym wiedzial w momencie kupna 4X na pewno nie wzial bym go za zadne pieniadze.

  • wiek

   ja miałem LG 2X i LG od razu spisało go na straty nie dając aktualizacji, i to był mój ostatni. Od tamtej pory LG omijam z daleka…

 • milla

  Czy do lg l9 I generacji bedzie mozliwosc pobrania aktualizacji ? Nie widzi mi sie zostac przy tym oprogramowaniu… ? A co z 4Xhd tez nie dostanie ? I juz d konca ma byc z andkiem 4.0.1 ha ha lg przesadza…