Android 4.4 KitKat – logo przed firma

LG w niektórych smartfonach i tabletach pominie Android 4.3 i od razu zaktualizuje je do 4.4 KitKat

Według niepotwierdzonych informacji LG zamierza w niektórych swoich smartfonach i tabletach przeskoczyć upgrade do Androida 4.3 Jelly Bean i od razu zaktualizować je do najnowszego Andka, w wersji 4.4 KitKat. O jakie urządzenia chodzi?

Android 4.4 KitKat - logo przed firma

Portal PhoneArena podaje również, że niektóre smartfony pominą nawet Androida 4.2 Jelly Bean i bezpośrednio z 4.1 JB powędrują na 4.4 KitKat. Urządzenia, które mają od razu dostać upragnionego KitKata, to: LG Optimus F3, LG Optimus F6, LG G Pad 8.3, LG G Pro Lite, LG Optimus F7, LG Optimus L9 II (Swift L9 II), LG Optimus Vu II oraz LG Vu III. Wśród urządzeń znalazły się także niezaprezentowane jeszcze modele, LG-D315 oraz LG LS740.

To jeszcze nie wszystko, bo po lekturze raportu powody do zmartwień mają teraz właściciele LG Optimusa 4X HD (Swift 4X HD). Okazuje się, że urządzenie nie dostanie już więcej aktualizacji, a jego cykl update’u oprogramowania już się zakończył. Oznacza to, że 4X HD na stałe zostanie z Androidem 4.1.2 Jelly Bean. Oczywiście nie ma żadnego oficjalnego potwierdzenia tych rewelacji. Nie mamy się jednak co spodziewać, że LG wyda w tej sprawie jakąś informację prasową. Jak pokazuje medialna historia tej firmy, LG bardzo kiepsko radzi sobie w kontaktach z prasą i o nowych aktualizacjach dowiemy się pewnie dopiero w momencie, kiedy LG je po prostu opublikuje. Jeśli na ten temat pojawi się coś nowego, na pewno poinformuję was o tym na łamach SmartFan.pl, dlatego zachęcam do częstego odwiedzania portalu.


  • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

    Niech się LG i Samsung wypcha z tymi aktualizacjami i robieniem ludzi w jajo po zakupie .
    Nie mogąc się doczekać na aktualizację i wsparcie SGS2 , wczoraj zainstalowałem JB’4.3.1 od CM i smartfon dostał nowe życie i już hula a Samsung stracił we mnie klienta na inne nowsze modele Galaxy S