LG Optimus F7

LG Optimus F5 i F7 – pierwsze zdjęcia smartfonów już w sieci

Na kilka dni przed rozpoczęciem targów Mobile World Congress 2013 (startują 25 lutego), do sieci przedostały się zdjęcia, przedstawiające smartfony LG Optimus F5 i F7.

LG Optimus F7

LG Optimus F7

Smartfony pojawiały się już po części wcześniej, a dokładnie na wczorajszym wideo koreańskiego producenta, promującym jego konferencję na MWC. Bardzo chciałbym Wam zaprezentować specyfikację tych słuchawek, jednak w sieci pojawiły się wyłącznie zdjęcia, bez nawet najmniejszej informacji nt. parametrów technicznych.

Jeśli chodzi o design, to wyraźnie widać, że urządzenia nawiązują do serii L. Moim zdaniem to akurat spora zaleta, gdyż LG chce najwyraźniej korzystać ze swojego, charakterystycznego stylu, wiążąc w ten sposób klienta z marką. Na fotografiach możemy dodatkowo zobaczyć, że model L7 ma sporo większy ekran, niż L5.

LG Optimus F5

LG Optimus F5

Przypominam, że konferencja LG na MWC odbędzie się już 25 lutego. To właśnie wtedy dowiemy się wszystkiego nt. powyższych smartfonów. Światło dzienne ujrzy także seria V, która póki co jest dla nas największą tajemnicą.

Źródło: Twitter


  • Nazir

    Do bani te wszystkie LG jak nie ma Nexus .:(

    Na trzaskają bubli bez aktualizacji i tak będą się tylko ścigać z Samsung na ilość sprzedanych sztuk.