LG Optimus G Pro

LG Optimus G Pro z 5.5″ ekranem oficjalnie zadebiutował

Wczoraj LG zaprezentowało trio serii Optimus L II, a dzisiaj przyszła pora na Optimusa G Pro z 5.5-calowym ekranem 1080p.

LG Optimus G Pro

Nowo zaprezentowane urządzenie nosi taką samą nazwę, jak jego japońska, 5-calowa wersja. Niestety, LG nie podało żadnych szczegółów specyfikacji smartfona. Z oficjalnych informacji wiemy jedynie, że został on wyposażony w 5.5-calowy ekran 1080p oraz czterordzeniowy procesor (prawdopodobnie Qualcomm Snapdragon S4 Pro).

Zdjęcia, które opublikowano ujawniają ciekawy design, na który składa się m.in. teksturowana małymi prostokątami tylna pokrywa na baterie. Koreański producent w informacji prasowej ujawnił, że obudowa i ekran smartfonu mają zakrzywiony kształt. Dzięki takiemu rozwiązaniu obraz wyświetlany na ekranie sprawia wrażenie głębi, nazwanej przez LG efektem 2.5D.

Według wcześniejszych przecieków, LG chce wypuścić swój nowy produkt do sklepów jeszcze przed końcem lutego. Całkiem prawdopodobne, że szczegółowej prezentacji doczekamy się dopiero na targach MWC 2013 w Barcelonie.

Źródło: LG


  • Nazir

    No tak farsy LG cdn.

    Zamiast zaspokoić rynek i czekających na Nexus to szykują nowy swój model z nakładką .

    A może by panowie z LG tak zamiast tego bubla dali nowy model Nexus’5 i było by więcej zadowolonych bo raczej nie będzie na to więcej chętnych niż kilka tysięcy sztuk a Nexus już ma w granicach miliona sztuk sprzedanych i zapotrzebowanie nadal wzrasta co jest sygnałem ze ludzie coraz bardziej nie chcą nakładek od producenta .