LG Optimus G2 – reklama

LG Optimus G2 – nowe zdjęcia, nowe informacje

@evleaks znowu w akcji, tym razem dzięki jego uprzejmości możemy zobaczyć kilka zdjęć nowego flagowca LG, Optimusa G2. Dowiadujemy się z nich, że smartfon będzie wyposażony w przyciski… z tyłu obudowy.

LG Optimus G2 - reklama

W poprzednich przeciekach mogliśmy zobaczyć, że LG G2 (bo najprawdopodobniej pod taką nazwą smartfon pojawi się w sklepach) na swoim froncie praktycznie nie ma żadnych przycisków, a jedynie ogromny ekran. Teraz wiemy, gdzie koreański producent ukrył niektóre klawisze. Na zdjęciach widocznych w niniejszym artykule, tuż pod aparatem urządzenia można dostrzec dwa przyciski, odpowiadające za regulację głośności.

Przypominam, że LG zawarło z Qualcommem umowę, w ramach której do najlepszych smartfonów Koreańczyków montowane będą scalaki tego producenta. LG G2 zostanie więc wyposażony w najmocniejszy, dostępny w tej chwili SoC Qualcomm, czyli Snapdragon 800 (cztery rdzenie Krait 400 i grafika Adreno 330). Jak przystało na tegorocznego flagowca, LG G2 do wyświetlania obrazu będzie używać matrycy o rozdzielczości Full HD.

Kiedy LG zaprezentuje G2? Tego oczywiście oficjalnie nie wiadomo. Według plotek Koreańczycy będą mogli go kupić już w przyszłym miesiącu. Międzynarodowa premiera tego urządzenia odbędzie się nieco później – dokładnie 7 sierpnia. Niestety trudno w tej chwili powiedzieć, kiedy LG rozpocznie sprzedaż G2 w Polsce i jaka będzie jego cena. Jedno jest pewne – LG nie śpieszy się z wypuszczaniem swoich produktów w naszym kraju. Zresztą, do tej pory nie można u nas kupić choćby Optimusa G Pro, który debiutował na początku tego roku.

Źródło: Twitter


  • Marek

    Naprawdę ciekawe urządzenie, LG pokazało że świetnie nauczyło się budować i projektować smartfony. Wygląd naprawdę wygodnie i ma bezkonkurencyjne parametry.

    • http://smartfan.pl Noob

      Mam nadzieję, że szybko pojawi się w Polsce, bo to faktycznie świetny smartfon.