LG Optimus GJ – laska

LG Optimus GJ oficjalnie zaprezentowany na Tajwanie

LG poszerzyło swoją ofertę smartfonów, prezentując na Tajwanie swoje najnowsze dziecko – androidowy model Optimus GJ. GJ to tak naprawdę nieco udoskonalona wersja Optimusa G, posiadająca wodoszczelną i kurzoodporną obudowę.

LG Optimus GJ - laska

Specyfikacja modelu GJ jest zbliżona do tej, którą znaliśmy z G. Smartfon zaopatrzono w 4.7-calowy ekran 720p, czterordzeniowy chipset Snapdragon S4 Pro o taktowaniu 1.5 GHz oraz 2 GB pamięci RAM.

Urządzenie ma też 13 megapikselową kamerę z tyłu i 1.3 MP z przodu. Pamięć użytkownika stanowi tu układ flash o pojemności 16 GB. LG niestety nie popisało się, jeśli chodzi o system operacyjny, gdyż mamy tu Android w trochę starej już wersji, 4.1.2 Jelly Bean. Smartfon zasila ogniwo akumulatorowe, o pojemności aż 2,280 mAh.

LG Optimus GJ w przeliczeniu na złotówki, ma kosztować ok 1980 zł. Oczywiście koreański producent nic nie wspomniał, na temat ewentualnej, globalnej dostępności modelu GJ. Zakładam więc, że urządzenie oficjalnie nigdy nie wydostanie się poza tereny Azji.

Mimo wszystko fajnie popatrzeć na sposób, w jaki LG stara się reklamować swój nowy smartfon, wykorzystując do tego jędrne i ponętne koreańskie dziewczyny, przywdziane w stroje bikini (ok, może i jedna z dziewczyn ma specyficzną urodę). Szkoda tylko, że GJ raczej nigdy nie zawita do polskich sklepów, a szkoda, bo może wraz z nim pojawiłoby się w reklamach trochę ładnych kobiet.

Źródło: ePrice