LG-Optimus-LTE-0

LG Optimus LTE (LU6200) znowu na zdjęciach

Dosłownie kilka dni temu mogliśmy oglądać LG LU6200, prezentujący się na zdjęciach „na żywo”. Dzisiaj mamy kolejną dozę zdjęć, tym razem nieco lepszej jakości.

LG Optimus LTE

Smartfon prezentuje się bardzo „zgrabnie”, a specyficzna faktura tworzywa na tylnej obudowie nadaje mu ciekawego wyglądu i z pewnością wpływa na dobry chwyt telefonu.

LG Optimus LTE

Urządzenie zostało oparte o system Android w wersji 2.3.5, lecz jego najważniejszą cechą jest ekran AH-IPS LCD, o wielkości 4.5-cala i rozdzielczości HD 720p (329ppi). Optimus LTE, jak sama nazwa wskazuje – został zaopatrzony w szybką łączność LTE. Co jeszcze wiemy na temat tego urządzenia? Będzie wyposażone w 1.5GHz, dwurdzeniowy układ Snapdragon, 8MP kamerę, 1.3MP do rozmów wideo, 1GB pamięci RAM, oraz 4GB ROM. Więcej na temat LG Optimus LTE poczytacie TUTAJ.

Niestety, nic się nie zmieniło w kwestii dostępności tego urządzenia. Nadal wiadomo jedynie, że pojawi się ono w pierwszej kolejności na terenie Korei Południowej. Możemy mieć tylko nadzieję, iż LG raczy je też sprzedawać w Europie.

Źródło: Pocketnow