LG-Optimus-LTE-2

LG Optimus LTE – pierwsza reklama i film wideo

LG 4 października zapowiedziało swój pierwszy smartfon, wyposażony w ekran HD – LG Optimus LTE. Dokładnie tydzień po tym wydarzeniu – w sieci pojawił się pierwszy film i reklama z udziałem Optimusa LTE.

LG Optimus LTE

Do dzisiaj mogliśmy oglądać zaledwie kilka nieoficjalnych zdjęć, oraz jedno prasowe z udziałem Optimusa LTE. Całe szczęście producent wypuścił już do sieci oficjalną reklamę tego smartfona, którą możecie oglądać poniżej.

Drugi film został nakręcony przez jednego z pierwszych posiadaczy LG Optimus LTE. Jak możecie się domyślać – przedstawia działanie tego smartfona. Film do obejrzenia poniżej.

Dla przypomnienia – Optimus LTE to urządzenie wyposażone w 1.5GHz, dwurdzeniowy układ Qualcomm, oraz system Android 2.3 Gingerbread. Smartfon posiada 4.5-calowy ekran „IPS true HD„, 1GB RAM, 4GB pamięci wewnętrznej, 8MP kamerę, 1.3MP kamerkę przednią, a wszystko zasila bateria o pojemności 1,830mAh.

Niestety w tej chwili wiadomo jedynie, że urządzenie będzie rozprowadzane w koreańskich sieciach SK Telecom, oraz LG U+. Koreański producent do tej pory nie wspomniał nawet o ewentualnej, światowej premierze LG Optimus LTE – a szkoda.

Źródło: GSMArena