LG Nexus 4 – biały

LG pokazało białego Nexusa 4

LG zaprezentowało dzisiaj biały wariant Nexusa 4. Czy oprócz koloru obudowy koreański producent wprowadził do smartfona jakieś inne zmiany?

LG Nexus 4 - biały

Niestety, jeśli spodziewaliście się rewolucji, to muszę Was mocno zmartwić. Biały LG Nexus 4 ma takie same bebechy, jak jego poprzednia, czarna wersja. Znajdziemy tu więc 4.7-calowy ekran True HD IPS o rozdzielczości WXGA (768 x 1280) i zagęszczeniu pikseli wynoszącym 320 ppi. Moc obliczeniową zapewnia Snapdragon S4 Pro, wsparty przez 2 GB RAMu, a wszystko to oparte o platformę Android 4.2 Jelly Bean. LG nie wspomina nic na temat pamięci wewnętrznej białego Nexusa 4, przypuszczam więc, że będzie to standardowe 8 lub 16 GB.

Nexus 4 w bieli już od 29 maja będzie dostępny w Hong Kongu, a potem (w ciągu kilku, najbliższych tygodni) zostanie udostępniony także dla innych krajów.

LG w tej chwili nie wspomniało jeszcze nic na temat ceny białego Nexusa 4, można się więc spodziewać, że nie będzie ona inna od tej, którą “wołają” za wersję czarną.

Nie wiem jak dla Was, ale ja nigdy nie lubiłem białych smartfonów. Urządzenia w tym kolorze wyglądają trochę jak… mydelniczki. Nieco kanciasta obudowa Nexusa 4 powinna jednak prezentować się w tej barwie całkiem dobrze. Poza tym Nexus 4 w kolorze czarnym jest bardzo podatny na odciski palców, jestem przekonany, że na białej obudowie “paluchy” będą mniej widoczne.

Źródło: LG