LG z Windows Phone 8.1

LG ponownie z Windows Phone na pokładzie?

Firma LG była jednym z pierwszych partnerów Microsoftu i jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek smartfony działające w oparciu o system Windows Phone, jednak po jakimś czasie przestały być widoczne owoce tej współpracy, a sam producent dawał do zrozumienia, że nie będzie chciał jej kontynuować. Wszystko wskazuje jednak na to, że sytuacja może diametralnie się zmienić i jeszcze w tym roku świat ponownie ujrzy telefon LG z „Okienkami”.

LG z Windows Phone 8.1

Źródłem przecieku jest dobrze nam znany użytkownik Twittera @evleaks, który na swoim koncie opublikował fotografię telefonu sygnowanego znaczkiem LG pracującego pod kontrolą systemu Windows Phone 8.1. Co więcej, w tytule wpisu widnieje także nazwa LG Uni8 oraz rok 2014, który wskazuje najpewniej na to, że telefon może zostać zaprezentowany w najbliższym czasie.

Niestety nie mamy chociażby szczątkowych informacji dotyczących specyfikacji i nie mamy w zasadzie żadnych podstaw do jakichkolwiek przypuszczeń. Nieśmiało twierdzę jednak, że ten smartfon południowokoreańskiego producenta będziemy mogli zaliczyć do grona słuchawek z ekranem o stosunkowo dużej przekątnej (czyżby LG chciało dostarczyć na rynek 5-calowca?) oraz nie wydaje mi się, że miałby to być model budżetowy. Pewne jest jednak to, że 2014 rok w tytule wpisu na Twitterze gwarantuje nam fakt, że bardziej szczegółowe informacje dotrą do nas bardzo szybko.


  • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

    Oj przydałby się większy wybór 5 calowego smartfona z WP8.1 i na to czekają klienci zmęczeni już tym androsyfem bez aktualizacji