LG Optimus L Series II

LG prezentuje smartfony Optimus serii L II

LG, nie czekając wcale na targi Mobile World Congress w Barcelonie – zaprezentowało swoje trzy, nowe słuchawki serii L. Oto Optimus L7 II, L5 II oraz L3 II.

LG Optimus L Series II

Pierwszy i najmocniejszy ze smartfonów, Optimus L7 II (który w naszym kraju pojawi się zapewne jako Swift L7 II), to urządzenie wyposażone w 4.3-calowy ekran IPS o rozdzielczości WVGA, dwurdzeniowy 1 GHz chipset Qualcomm MSM8225, 768 MB RAM, 4 GB pamięci masowej (trochę mało jak na dzisiejsze standardy), oraz slot na microSD. W urządzeniu jest także 8 MP kamera główna z fleszem LED i kamerka VGA, 2,460 mAh bateria oraz system Android 4.1 Jelly Bean. Słuchawka mierzy 121.5 x 66.6 x 9.7 mm. Co ważne, w sprzedaży będzie także wersja L7 II z Dual SIM.

Koreański producent oczywiście naszpikuje smartfon swoim autorskim oprogramowaniem, jak np. QSlide (aplikacja, dzięki której możemy bez trudu obsługiwać dwie aplikacje na jednym ekranie jednocześnie). LG Optimus L7 II w pierwszej kolejności pojawi się w rosyjskich sklepach (jeszcze w tym tygodniu).

LG Optimus L Series II

Kolejny smartfon, Optimus L5 II, to urządzenie o półkę niżej, niż poprzedni model. Mamy tu 4-calowy ekran WVGA i 1,700 mAh baterię. Najsłabszy z całej trójki, Optimus L 3 II, ma z kolei mieć 3.2-calowy ekran QVGA IPS oraz 1,540 mAh baterię. LG obiecuje, że te dwa modele zaprezentuje dokładniej w późniejszym terminie, czyli prawdopodobnie na MWC 2013.

Źródło: LG


  • Nazir

    Jak tak dalej będzie z Nexus farsa trwać od LG i nowe buble z nakładkami w planie , to wygląda na to że już kupię Ativ S lub doczekam się nowego Nexus5 a ba nawet jestem gotów za taki zapłacić już 2k zł.