LG Smart Cover

LG Quick Cover – pierwsze pokrowce na Optimusa G Pro

LG zaprezentowało pierwsze pokrowce, dedykowane dla najnowszego i najmocniejszego smartfona tego producenta, modelu Optimus G Pro (Swift G Pro).

LG Smart Cover

Nie trudno się domyśleć, na jakim produkcie LG wzorowało swój pokrowiec. Jeśli Smart Cover przypomina wam trochę samsungowe etui Flip Cover, to jesteście na dobrej drodze, aby znaleźć źródło pomysłu LG. Zasada jego działania jest w zasadzie taka sama. Jego głównym zadaniem, jest ochrona ogromnego, 5.5-calowego ekranu urządzenia.

Koreański producent zapewnia, że pokrowiec w żaden sposób nie blokuje działa łączności NFC ani bezprzewodowego ładowania akumulatora. Niestety, jeśli do tej pory mieliście LG za firmę, która stara się tworzyć niedrogie produkty, to teraz zmienicie zdanie. Koreańczycy za Smart Cover zażyczyli sobie 40$, czyli około 130 zł. Dostępne będą także różnokolorowe nakładki na etui, w cenie 36$ (ok. 115 zł).

W tej chwili produkt LG jest dostępny wyłącznie w Korei Południowej. Możemy się jednak spodziewać, że wraz z wejściem do naszych sklepów Optimusa G Pro, pojawią się także pokrowce Smart Cover.

Źródło: PhoneArena