LGOptimus2X

LG Swift 2X (Optimus 2X): przykładowe wideo i zdjęcia

Detaliczna wersja LG Swift 2X (znanego też jako LG Optimus 2X) będzie mieć poprawioną jakość nagrywania filmów w jakości 1080p.

LG Swift 2X

Pierwsze filmy, kręcone przy użyciu przedsprzedażowych wersji Swift 2X nie zachwycały. Nagrane filmy FullHD 1080p miały kiepski framerate, a ich jakość pozostawiała sporo do życzenia. Okazuje się jednak, że LG nie zamierzało tego tak zostawić. Testowana przez portal GSMArena wersja sklepowa, została znacznie pod tym względem poprawiona – chociaż 24 klatki na sekundę to absolutne minimum, poniżej tego progu, ludzie oko już zaczyna widzieć „przycięcia” filmów.

Poniżej możecie obejrzeć filmy, kręcone przy pomocy LG Switf 2X, pierwszy w jakości 720p, drugi 1080p (proszę pamiętać o oglądaniu ich w możliwie najlepszej jakości).

Jeśli chodzi o jakość zdjęć, to nie pozostawiają one dużego marginesu na narzekania. Fotografie wykonywane przy pomocy wbudowanej, 8MP kamery są bardzo dobre (robione w doskonałych warunkach oświetleniowych). Szkoda tylko, że producent nie przyśpieszył czasu robienia zdjęć, przerwa między pstrykaniem kolejnych fotografii w LG Swift 2X jest dość spora.

Przedstawiam kilka przykładowych zdjęć, robionych już egzemplarzem przeznaczonym na sprzedaż: 1, 2, 3, 4.

Źródło: GSMArena