Jelly Bean dla serii LG Optimus (Swift)

LG Swift 4X HD, L7 oraz L9 dostaną Jelly Bean w ciągu najbliższych miesięcy

Na oficjalnym, facebookowym profilu chińskiego oddziału LG pojawiła się informacja, według której smartfony Optimus 4X HD, L7 i L9 – dostaną JB w pierwszej połowie 2013 roku.

Jelly Bean dla serii LG Optimus (Swift)

LG to firma, która jest wyjątkowo słabo ogarnięta, jeśli chodzi o aktualizowanie swojego sprzętu. Pierwotnie Jelly Bean dla modelu 4X HD był zapowiadany na pierwszy kwartał 2013. Niestety, najwyraźniej plany się zmieniły, a właściciele słuchawek tego koreańskiego producenta chyba już się powoli przyzwyczajają do jego ciągłych obsuw w terminach.

Wiem, wiem – powinniśmy się cieszyć, że szanowne LG w ogóle chce zaktualizować te smartfony. Ale czy nie można o tym poinformować swoich użytkowników w bardziej cywilizowany sposób, niż poprzez chińskiego Facebooka?

LG to firma, która liczy na to, że wreszcie odbije się od dna i zacznie poważnie konkurować z największymi graczami na smartfonowym rynku. Czy jednak mając tak żenujące wsparcie dla swoich produktów Koreańczykom to się uda?

Źródło: GSMArena, LG


  • Nazir

    Mój nowy smartfon jak kupię to tylko Nexus lub Windows Phone.

    Za szmelc z nakładkami i brak aktualizacji dziękuję LG niech golą na kasę innych jeleni co od nich kupią i będą czekać na lotto 😀